Erbario Newsletter
Kosmetika Agronatura


NOVÁ BIO KOSMETIKA NAJTÚ A SOUTĚŽ O BIO KOSMETIKU AGRONATURA

Milí příznivci Itálie, italské kosmetiky a bio! Máme pro vás dvě skvělé zprávy: v soutěži na našem Facebooku můžete nyní vyhrát sadu bio kosmetiky Agronatura a do nabídky Erbaria jsme zařadili prvotřídní italskou bio kosmetiku Najtú!

SOUTĚŽ!
Na našem Facebooku můžete nyní vyhrát sadu prvotřídní italské bio kosmetiky Agronatura,
která patří k těm nejexkluzivnějším produktům v naší nabídce.

Pokud ještě nejste našimi fanoušky, určitě to hned napravte – na Facebooku najdete nejen akce, soutěže a samozřejmě naše kosmetické novinky, ale i plno inspirativních obrázků na téma Itálie.

Kosmetika Agronatura

Až do neděle 28.6. probíhá soutěž o kosmetiku Agronatura – stačí okomentovat náš příspěvek a odpovědět na otázku: co nejvíce milujete na přírodní kosmetice a proč ji používáte? Z došlých komentářů vybereme 3 nejlepší.

SOUTĚŽ NA FACEBOOKU


KOSMETIKA NAJTÚ
Kosmetiku Najtú možná dobře znáte i vy, pokud jste někdy v Itálii zavítali do erboristerií - tedy bylinkářství či zelených lékáren. Jedná se o značku ojedinělou i na italském trhu - snoubí v sobě totiž to, co od kosmetiky očekáváme nejvíce - příjemnou konzistenci, kvalitu a krásné vůně, které dlouho vydrží. K tomu je navíc zcela přírodní - složení je certifikované logem ICEA eco bio cosmesi.

Kosmetika najtu

Řada vonné péče o tělo a pleť zahrnuje sprchové gely, tělová mléka a másla, tělové peelingy a dokonce i parfémy. Kolekce sestává ze 6 vůní - Orchidej a růžové dřevo, Iris a gardénie, Mák a ambra, Limetky a hloh, Argan a marocká růže a Hedvábí a orientální dřeva. Vybere si tedy jak ten, kdo má rád květinové vůně typické pro italskou kosmetiku, tak i vůně dřevité a orientální.

Produkty najdete exkluzivně na našem e-shopu Erbario.cz i v kamenné prodejně v Praze 9 - Horních Počernicích.

www.erbario.cz/kosmetika_najtu

Přejeme vám krásné léto!
 
Erbario - italská kosmetika v souladu s přírodou.


ERBARIO.
Internetový obchod s italskou kosmetikou.
Pavel Machek, Slepá 67, 250 92 Šestajovice. IČ 87559757.

Prodejna Erbario.
Náchodská 700/97, 19300 Praha - Horní Počernice, tel. 601 570 858.
Google maps: Erbario Praha - Horní Počernicewww.almara-shop.cz    www.erbario.cz    www.koberecky.cz