Způsoby expedice.

Naši dopravci a rychlost dodání objednaného zboží.
 
 
Zboží, které máme na skladě, standardně expedujeme do 24 hodin:
- od obdržení objednávky při platbě dobírkou,
- od připsání platby na náš účet (platba předem bankovním převodem).

Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce. Zásilka obsahuje daňový doklad. Výše poštovného závisí na hmotnosti zásilky, způsobu platby a způsobu dodání. Poštovné je ZDARMA při objednání zboží za celkem více než 2500,- Kč.

K expedici objednávky si můžete vybrat ze čtyř možností:

Česká pošta
1. Dodání zásilky Českou poštou jako cenný balík trvá cca 2-4 dny. Tato služba je určena k běžnému dodání balíků v rámci ČR. Zásilka bude doručena pracovníkem pošty na adresu dodání. V případě, že Vás pracovník České pošty nezastihne na adrese dodání, uloží zásilku na nejbližší poště, kde si ji můžete během následujících 7 dní vyzvednout. Pokud tak neučiníte, vrátí se zásilka zpět k nám.

Balík Do ruky
2. Novinkou České pošty je expresní služba balík Do ruky, která garantuje doručení přímo do vašich rukou již následující pracovní den po podání zásilky. Můžete si upravit čas nebo způsob doručení a ve vybraných lokalitách zvolit i odpolední doručování, jakož i garanci dodání do 10./12./14. hodiny nebo v sobotu. Pošta vás bude informovat o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pokud změníte svůj program a nebudete na adrese dodání, bude vám zásilka uložena na poště.

Balík Na poštu
3. Pokud nemůžete být v určitý čas na určité adrese, zvolte si expresní způsob dodání balík Na poštu. Jednoduše si vyberete poštu, na kterou má být balík dodán, a vyzvednete si jej, až se Vám to bude hodit. Pošta vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Zásilka dorazí na vybranou poštu již následující pracovní den po podání.

Po předání zásilky poště vám emailem zašleme kód, který můžete využít ke sledování průběhu dodání zásilky na webu České pošty http://www.cpost.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php.

Užitečné informace týkající se služeb pro příjemce zásilek České pošty najdete na webu www.cpost.cz (Služby pro příjemce a adresáty).


PPL
4. Přepravní služba PPL doručí zásilku v České republice během následujícího dne po podání, standardně od 8 do 18 hod. Ve vybraných lokalitách je možné večerní doručení až do 21 hod.

Zákazníkům ze Slovenské republiky jsou zásilky dodávány pouze prostřednictvím PPL. Zásilka je dodána do dvou pracovních dnů od podání.

Než k vám přijede PPL, bude vám řidič telefonovat, aby oznámil, že veze zásilku. Jestliže vás nezastihne na adrese dodání, pokusí se o další doručení následující den.
Za zásilky dodané PPL je možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.
Podrobné informace o službách přepravní společnosti PPL najdete na www.ppl.cz. Po předání zásilky přepravní společnosti PPL vám emailem zašleme kód, který můžete využít ke sledování cesty zásilky pomocí systému Tracing and Tracking na internetu a mobilním telefonu.

Pokud potřebujete další informace k nákupu v Erbariu, kontaktujte nás.
Poslední změna: 29.5.2012.